Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Yurtları

Tem 25, 2012   //   Yazar: root   //   yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Biz yarınlarımız olan gençlerimizin geleceklerinin ve kariyerlerinin başlangıcı olan bu eğitim öğretim yolunda onlara bir aile ortamının sıcaklığını devam ettirebilmeyi, güveni ve huzuru sağlamayı amaç edindik. Bu huzurlu güven ortamını Atatürk’ün ilke ve inkilapları doğrultusunda düzenlerken kızlarımızın yarınlara daha da emin adımlarla hazırlanması için onların ve siz sayın ailelerinin endişelerini göz önünde bulundurarak Yıldız Kız Öğrenci Yurdunu sizlerin hizmetine sunduk Kız Öğrencilerimiz için alışıla gelen imkanlardan farklı olarakta bir çok imkanıda ünye yurtları tesisimizde hizmetinize sunmuş bulunuyoruz. Güneşin merhaba dediği bahar ve yaz aylarında kıştan kalan yorgunluğunuzu Ünye’mizin eşsiz doğası içinde atabilir ve huzur bulabilirsiniz.
ünye yurtları “Özel Yurt” kavramına bambaşka bir boyut kazandıran “Yıldız Kız Öğrenci Yurdu” mekansal iç düzenlemesi, deneyimli personeli ve deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmesi ile emsallerine örnek teşkil etmiş ve Ordu Ünye’de marka olma yolunda ilerlemektedir.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.