Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye

Tem 27, 2012   //   Yazar: root   //   yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Haber! Ordu’nun Ünye İlçesi Gölevi Mahallesi’nde yapılmak istenilen ve temeli atılan 500 kişilik öğrenci kapasiteli Kredi ve Yurtlar Kurumu ( KYK ) Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu inşaatı durdu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ihaleye çıkarılan ve bu yılın mart ayında temeli atılarak yapımına başlanılan ünye yurt inşaatı, ihaleyi alan firmanın iflası üzerine durdu. Gölevi Mahalle muhtarı İbrahim Türedi, AA muhabiriyle yaptığı röportaj  ve açıklamalarda, yapılmakta olan ünye yurt inşaatı nedeniyle hem çalışanların hem de malzeme tedarik edenlerin mağduriyet yaşadıklarını belirtti. Türedi, şunları söyledi: “Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu inşaatında çalışan demirci ve kalıpçıların parası verilmedi. İnşaat çalışması başladığından itibaren hiç kimseye bir kuruş para vermeden inşaatın temelini attılar. Ne çalışanlara ne hafriyata ne kamyonculara ne kepçeye bir kuruş verildi. Yurdun yapım ihalesini alan firmanın iflası sonucu yurt inşaatında çalışan işçiler ve firmanın alışveriş yaptığı kişiler mağdur. İşçiler ve firmayla ilişiği olan esnaf ne yapacağını bilemiyor.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.