Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Yurtlar

Tem 24, 2012   //   Yazar: root   //   yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Ünye YILDIZ Kız Öğrenci Yurtları Ünye Yıldız Kız Yurdu ile tamamen yeni geçen sene yapılmış kız öğrenci yurdu binamızda kurumsal hizmetten ve kaliteden ödün vermeksizin 5 yıldızlı otel konforunda ve evinizin ailenizin sıcaklığında konaklama, barınma yurt hizmeti vermekteyiz. Kız Öğrenci Yurdumuz, Ordu Üniversitesi : Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi tarafı Ünye Yurtlar ve Yıldız Kız Öğrenci Yurdudur. Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi‘ne kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü güvenlik kameraları, Tüm dairelerde dahili telefon, Ortopedik 1. sınıf özellikli yataklar ve sandıklı bazalar, Ortak alanların personelimiz tarafından düzenli olarak temizlenmesi, Kablosuz İnternet ( Wifi ), fotokopi, printer ve faks hizmeti, her odada uydu yayınları ve televizyon, 7/24 sıcak su, merkezi sistem ısıtma, çamaşırhane .. Ünye Yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, Profosyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, Özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, Kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, M.E.B. tarafından istenilen depereme dayanıklılık raporu, otopark ve su deposu ile Evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmıyacak, gözünüzü arkada bırakmıyacak yaşam alanları…
  • Atatürk ilkelerine ve laik anlayışını prensip edinmiş Ünyedeki yurdumuz, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla sizlerin ordu Ünye’de hizmetindedir.
100_7522
Rezervasyon Numaralarımız; GSM1: 0542 675 67 27 GSM2: 0544 353 06 52 Büro : 0452 324 82 26 Adres: Gölevi Mh, Devlet Sahil Yolu 3. Sk, No:4. – ÜNYE – ORDU

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.