Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Neden? Ünye Yıldız Kız Yurdu

Ağu 19, 2012   //   Yazar: root   //   ümyo, ünye, ünyeiibf, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Kalite Politikamız YıldızYurt olarak Ünyede; • Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda Ordu Ünyede barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve doğru yönde geliştirmek, • Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek, • Kız öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek, • Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek, • Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak, • Kaynakları optimum kullanmak, • Oluşturulan yurt standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak, • Hizmet kalitesinin devamlılığını sürdürmek, • Bugünkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite yurt politikalarımızdır. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik yaklaşımı benimsemiş güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz. Ordu Ünye deki Ünye Üniversitesi (Ünye iibf) Devlet Yurdu, Ünye Devlet Yurtları, Kız Erkek Öğrenci Yurtlarının pansiyonlarının apartlarının Misyonumuz; Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz; Sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır.  

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.