Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Öğrenci Yurtları

Ağu 20, 2012   //   Yazar: root   //   ünye, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
İşletmemizin hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkisi olmayıp TC M.E.B. mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan öğrenci yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden kız öğrencilerimizin adresidir. Ünyedeki Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan kız öğrencilerimizin adresi olmayı amaçlamaktadır. Deneyimli hizmet ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve velilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir. “Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; kalite sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; kız öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak; hizmete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama hizmeti vermek; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle kız öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.” YILDIZ KIZ YURDU olarak, öğrencilerini bize emanet eden değerli velilerin gözlerinin arkada kalmaması için yoğun çaba harcamaktayız. 4 tarafı kapalı yurt binamızın çevresini ve özellikle giriş, çıkış kapısını 7 gün 24 saat dijital güvenlik kameralarıyla izliyor, kayıt altına alıyoruz. Ünye öğrenci yurtları ; Yurt binamızın bulunduğu mahalle, Ordu ÜNYE’nın seçkin kesiminin ikamet ettiği sakin, nezih, huzurlu ve güvenli bir mahalledir. Artık gözünüz arkada kalmayacak! Amacımız; Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, kız öğrencilerimize evlerindeki güvenli ortamlarını aratmamak, öğrencilerimize sunulan hizmetlerimiz ile onların memnuniyetlerini sağlamak. Dinamik, modern, seçkin ve alanında deneyimli çalışma ekiplerimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmaktır.  
ÜNYE YILDIZ YURT BÜRO İLETİŞİM;
GSM(1): 0542 675 67 27 GSM(2): 0544 353 06 52 Büro : 0452 324 82 26 Web: www.YildizYurt.com

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com