Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Kız Yurtları

Tem 9, 2013   //   Yazar: root   //   ümyo, ünye, ünyeiibf, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Ünye kız yurtları, konaklayanların üniversitede okurken ailelerinden uzakta hiçbir zorluk çekmeden yaşamlarını devam ettirecek nitelikte donatılmıştır. Dekorasyonu ile göz dolduran odalar içerisinde ki yataklar müşterilerin tüm ihtiyaçlarını gidermek için her detay gözden kaçırılmadan hazırlanmaktadır. Çok yüksek bir seviye içerisinde kaliteli olarak insanların güvenli, huzurlu, rahat ortam içerisinde okullarını devam ettirebilmelerini sağlıyor. Ünye kız yurtlarındaki Bu odalar sayesinde verim artarak daha da başarılara çıkartmaktadır. Odaların dizaynı rast gele değil tamamen göze hitap edilecek ve huzurlu bir ortam sağlanacak şekilde düzenlenmiştir. Rahat ortam içerisinde çalışacak olan misafirlerimizin okullarını başarı ile tamamlamak için bu yurtları tercih ediyor. Ünye kız yurdu içerisinde bir, iki ya da 3 kişi olacak şekilde farklı şekilde seçenekler verilerek odaların her biri şıklığı ile göz dolduruyor. Odaların hepsi standart şekilde hazırlanmış ve müşterilere eşit haklar verilerek düzenlenmiştir. Aileler bu Ünye kız yurtlarındaki konforu ve rahatlığı gördükten sonra kız çocuklarını sıkıntı çekmeden bırakabilecekler. Çünkü her oda aile sıcaklığını verecek niteliğe sahip olmakta sıcacık, güzel görüntüsü ile kendini gösteriyor. Misafirlerin düşüncelerini, beklentilerini tasavvur ederek yola çıkıldığından dolayı kusursuz şekilde tasarlanmıştır. Her kalacak insanın yüzünde ayrı bir tebessüm meydana getirmektedir. Odaların içerisindeki tasarımların her biri mükemmel olmak kaydı ile kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde yapılıyor. Yataklarınız, dolaplarınız kendinize ait olarak beş yıldızlı otellerin havasını veren bir ortam hazırlanmıştır. Ünye Pansiyonları sayesinde okulunuzu daha rahat bir şekilde bitirmenin keyfini çıkartacak ve sıkılmadan konaklayan olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Yurt içerisinde mükemmel dizaynlı olan mutfağı ise; her an ihtiyacınızı gidermek için hazırlanmaktadır. Üniversite hayatı zor düşüncesine kapılan insanın tamamen fikirlerini değiştiren ve bunun için kesinlikle yurtları en ince ayrıntısına kadar incelemelisiniz.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.