Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Kız Yurtları

Tem 9, 2013   //   Yazar: root   //   ümyo, ünye, ünyeiibf, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Ünye kız yurtları, öğrencilerin üniversitede okurken ailelerinden uzakta hiçbir zorluk çekmeden yaşamlarını devam ettirecek nitelikte donatılmıştır. Dekorasyonu ile göz dolduran odalar içerisinde ki yataklar kız öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını gidermek için her detay gözden kaçırılmadan hazırlanmaktadır. Çok yüksek bir seviye içerisinde kaliteli olarak kız öğrencilerinin güvenli, huzurlu, rahat ortam içerisinde okullarını devam ettirebilmelerini sağlıyor. Ünye kız yurtlarındaki Bu odalar sayesinde verim artarak daha da başarılara çıkartmaktadır. Odaların dizaynı rast gele değil tamamen göze hitap edilecek ve huzurlu bir ortam sağlanacak şekilde düzenlenmiştir. Rahat ortam içerisinde çalışacak olan kız öğrenciler okullarını başarı ile tamamlamak için bu yurtları tercih ediyor. Ünye kız yurdu içerisinde bir, iki ya da 3 kişi olacak şekilde farklı şekilde seçenekler verilerek odaların her biri şıklığı ile göz dolduruyor. Odaların hepsi standart şekilde hazırlanmış ve öğrencilere eşit haklar verilerek düzenlenmiştir. Aileler bu Ünye kız yurtlarındaki konforu ve rahatlığı gördükten sonra kız çocuklarını sıkıntı çekmeden bırakabilecekler. Çünkü her oda aile sıcaklığını verecek niteliğe sahip olmakta sıcacık, güzel görüntüsü ile kendini gösteriyor. Öğrencilerin düşüncelerini, beklentilerini tasavvur ederek yola çıkıldığından dolayı kusursuz şekilde tasarlanmıştır. Her kalacak öğrencinin yüzünde ayrı bir tebessüm meydana getirmektedir. Odaların içerisindeki tasarımların her biri mükemmel olmak kaydı ile kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde yapılıyor. Yataklarınız, dolaplarınız kendinize ait olarak beş yıldızlı otellerin havasını veren bir ortam hazırlanmıştır.
Ünye Kız Yurtları

Ünye Kız Yurtları

Ünye kız öğrenci yurtları sayesinde okulunuzu daha rahat bir şekilde bitirmenin keyfini çıkartacak ve sıkılmadan öğrenci olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Yurt içerisinde mükemmel dizaynlı olan mutfağı ise; her an ihtiyacınızı gidermek için hazırlanmaktadır. Üniversite hayatı zor düşüncesine kapılan öğrencilerin tamamen fikirlerini değiştiren ve bunun için kesinlikle yurtları en ince ayrıntısına kadar incelemelisiniz.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com