Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Kız Yurtları

Ağu 16, 2012   //   Yazar: root   //   yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
2011 yılında bir aile şirketi olarak hizmete açılan ünye kız yurdumuz, kurucuları Hasan İŞLEYEN ve Merzuka İŞLEYEN‘ın Atatürkçü, atılımcı ve modern işletme anlayışını ilke edinen ORDU ÜNYE YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU; profesyonel ve ünye kız yurdu yönetiminde tecrübeli, güler yüzlü yönetim kadrosu ile kız öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Ünye ‘de Yıldız Kız Öğrenci Yurdu olarak, Türkiyemizin aydınlık geleceğine damgasını vuracak erdemli ve ahlaklı gençlerimizin yetişmelerinde bir nebzede olsa katkımızın bulunması için bu uğurda yola çıktık. Elimizdeki tüm imkanlarımızla kız öğrencilerimize ünye üniversiteleri ; ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve ünye meslek yüksek okulu için sunduğumuz en geniş olanaklar karşılığında öğrencilerimizden sağlıklı yetişmiş, ülkelerine faydalı olabilecek birer genç olmalarını bekliyoruz . Ünye Yıldız Yurt ile olmanın ayrıcalığını yaşamaya sizleri davet ediyor, başarılarla dolu bir yaşam sürmenizi diliyoruz. Yurdumuz 20011 yılından beri sektörün içinde bulunan profesyonel yönetici kadrosu, Ordu Ünye’de gerçekleştirdikleri kız öğrenci yurdu deneyimi ve başarılarını yenilikleri ile 2012-2013 kayıt yılına taşıyor.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.