Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Nis 6, 2013   //   Yazar: root   //   ünye, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Yeni büyükşehir olmuş ordu ilimizin şirin Ünye ilçesinde yer alan ordu üniversitesi ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve ordu üniversitesi ünye meslek yüksek okulu ‘nda okuyan kız öğrencilerimizin konakladığı ve içerisinde 5 yıldızlı otel konforu mevcut olan kız yurdumuz Yıldız Kız Öğrenci Yurdu sayfasında bulunmaktasınız. Sayfamızı gezerken sizleri kız öğrenci yurdumuz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi etmeye çalışacağız ancak her ne kadar sayfamızın içeriği öğrenci yurdumuzun tanıtımını tam anlamıyla yapıyor olsa da siz değerli velilerimizin bizleri ünye iletişim adreslerimizden arayarak ailemiz ile tanışıp kız öğrenci yurdumuzu gezebilmek adına erken randevu alama duyarlılığını göstereceğinizden eminiz. ünye kız öğrenci yurdu Karadenizin incisi Ünye’mizde kız öğrenci yurdumuz 2010 yılında kurulmuştur. Yurdumuz kuruluşundan bugüne büyük bir değişim ve gelişim göstererek yıldan yıla imkanlarını artırmıştır. Bu büyümenin nedeni üniversitemizin öğrenci sayısı da artması gösterilse de mevcut paralelliğin gerçek nedeni her yıl güncellenen yeni imkanlarımızdır. Üniversitemizdeki öğrenci sayısındaki artışın her yıl üniversitemize bağlı yeni fakülte ve yüksek okulların açılması ile sevgili öğrencilerimizi güvenli barınma sorunu ile karşı karşıya getirmektedir. Bilindiği üzere fazlaca deprem bölgesine sahip ülkemiz yapı güvenliği büyük bir önem arz etmektedir.  Bu nedenle ünye kız öğrenci yurdu 2007 yılı deprem yönetmeliğine uygun sadece kız öğrenci yurdu olarak projelendirilip, inşaa edilmiştir. Ünye Kız Öğrenci Yurdu denildiği vakit, Ünye de yer alan ve akla gelen nadir işletmelerden biri olan Yıldız Kız Öğrenci Yurdu; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusundan taviz vermeden eğitim ve öğretim anlatışını 3 yıldız kesintisiz olarak sürdürmektedir. Bu nedenle Yıldız Kız Öğrenci Yurdu Ünye’de bağımsız görev alan yani hiç bir kurum ve kuruluşa, dernek yada herhangi bir vakıf ‘a bağlı değildir.

Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Bilindiği gibi Devletimizin imkanları dahilinde yapılan öğrenci devlet yurtları, kız öğrencilerimizin ihtiyaçlarını yeterince karşılayamamaktadır. Fakat İktisadi ve idari bilimler okuyacak bu evlatlarınızın bu konuda  ilk öğrenecekleri ders insan ihtiyaçlarının sınırsız olmasıdır. İşte tam bu noktada devreye giren ve öğrenci ihtiyaçlarını maksimum düzeyle karşılamayı kendini görev edinmiş Yıldız Kız Öğrenci Yurdu personeli yer almaktadır. Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, Ordu Ünye ‘mizde, kız çocuklarımıza yönelik bu ihtiyaçları bir nebze olsun karşılamak adına, üniversite eğitimleri boyunca kız öğrencilerimize  huzurlu konforlu ve özellikle güvenli bir aile ortamı yaratmak amacı ile kurulmuştur. Siz sevgili öğrencilerimizin üniversite çevresinden kopmamaları ve ulaşım sıkıntısı çekmemeleri için Yıldız Kız Öğrenci Yurdu Ünye İİBF ‘nın en merkezi yerinde üniversiteye 450 – 500 metre mesafede inşa edilmiştir.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com