Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Pansiyon ve Yurtları

May 14, 2013   //   Yazar: root   //   ünye, ünyeiibf, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Yıldız kız pansiyonu, misafirlerimizin derslerini rahatlıkla çalışabilecekleri gereken konfor ve rahatlığa sahip olabilmeleri için toplam kapasitesini 38 kontenjan ile sınırlı tutmaktadır. Yurdumuz  Ünye Yıldız Pansiyonunun bulunduğu çevrede olup Ordu Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesine yakın olması sebebiyle ulaşım sorununu ortadan kaldıracak bir mevkide konumlanmıştır. Ünye Pansiyon ve Yurtları ve Ordu ÜNYE İİBF ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi

Özel Ordu Ünye Kız Yurdu

Tecrübeli personeliyle, güler yüzden taviz vermeden, sosyal sorumluluk bilinci içerisinde siz değerli misafirlerimizin eğitim yaşantısına elimizden gelen katkıyı yaparak geleceğe güvenle bakmanızı ilke edindik. Konaklayıcılarımızın ve siz değerli velilerimizin istekleri ve beklentileri bizler için ilk sırada gelir. Güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sağlayarak aile sıcaklığını YILDIZ Pansiyonda bulacağınızı garanti ederiz. Bilindiği üzere çoğu yurtlarda insanların yaşadığı en büyük sorun kişi sayısının fazla olduğu odalar ve kendilerine ait bireysel ve özel ihtiyaçlarını karşılayacak alanların olmamasıdır. İşte burada, 5 yıldızlı otel kalitesini sizlere sunmayı amaçlayan YILDIZ KIZ PANSİYONU devreye girmektedir. Ünye’deki yurdumuzun 1,2 ve 3 kişilik odaları,kişiye özel çalışma alanları ile yüksek konforu ile diğer kız yurtlarınının arasından kalitesi ve yüksek standartlarıyla başarıyla sıyrılmayı başarmıştır. Yurdumuz Ünye kız yurtları arasında verdiği extra hizmet ve imkanlar örnek bir kuruluş olmayı sürdürmektedir. Tüm bunların yanısıra uygun ücretlerimiz ve ödeme kolaylıklarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ünye Pansiyonları

Misafirlerimizin güvenliği bizler için çok önemlidir. YILDIZ KIZ Pansiyonuna özel güvenlik kameraları ve konrollü giriş- çıkış sistemi ile siz değerli velilerimizin gözünü arkada bırakmayacaktır. Herhangi, bir sorun yaşandığında personelimiz tarafından siz değerli velilerimizin bilgilendirileceği hususunda hiç şüpheniz olmasın.  

Ünye için önemli linkler

 

Saygılarımızla Ünye Pansiyonları Ünye Yıldız Kız Pansiyonu

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.