Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Öğrenci Yurtları

May 14, 2013   //   Yazar: root   //   ünye, ünyeiibf, yurtlar  //  Yorum Yapılmadı
Yıldız kız öğrenci yurdu, öğrencilerimizin derslerini rahatlıkla çalışabilecekleri gereken konfor ve rahatlığa sahip olabilmeleri için toplam kapasitesini 38 kontenjan ile sınırlı tutmaktadır. Yurdumuz  Ünye Öğrenci Yurtları ‘nın bulunduğu çevrede olup Ordu Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesine yakın olması sebebiyle ulaşım sorununu ortadan kaldıracak bir mevkide konumlanmıştır. Ünye Öğrenci Yurtları ve Ordu ÜNYE İİBF ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi

Özel Ordu Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Tecrübeli personeliyle, güler yüzden taviz vermeden, sosyal sorumluluk bilinci içerisinde siz değerli öğrencilerimizin eğitim yaşantısına elimizden gelen katkıyı yaparak geleceğe güvenle bakmanızı ilke edindik. Öğrencilerimizin ve siz değerli velilerimizin istekleri ve beklentileri bizler için ilk sırada gelir. Güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sağlayarak aile sıcaklığını YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA bulacağınızı garanti ederiz. Bilindiği üzere çoğu yurtlarda öğrencilerin yaşadığı en büyük sorun kişi sayısının fazla olduğu odalar ve kendilerine ait bireysel ve özel ihtiyaçlarını karşılayacak alanların olmamasıdır. İşte burada, 5 yıldızlı otel kalitesini sizlere sunmayı amaçlayan YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU devreye girmektedir. Ünye’deki yurdumuzun 1,2 ve 3 kişilik odaları,kişiye özel çalışma alanları ile yüksek konforu ile diğer kız öğrenci yurtlarınının arasından kalitesi ve yüksek standartlarıyla başarıyla sıyrılmayı başarmıştır. Yurdumuz Ünye kız öğrenci yurtları arasında verdiği extra hizmet ve imkanlar örnek bir kuruluş olmayı sürdürmektedir. Tüm bunların yanısıra uygun ücretlerimiz ve ödeme kolaylıklarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ünye Öğrenci Yurtları

Öğrencilerimizin güvenliği bizler için çok önemlidir. YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU özel güvenlik kameraları ve konrollü giriş- çıkış sistemi ile siz değerli velilerimizin gözünü arkada bırakmayacaktır. Herhangi, bir sorun yaşandığında personelimiz tarafından siz değerli velilerimizin bilgilendirileceği hususunda hiç şüpheniz olmasın.  

Ünye için önemli linkler

 

Saygılarımızla Ünye Öğrenci Yurtları Ünye Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com