Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Konumumuz

Daha Büyük Görüntüle Yıldız  Pansiyon, 2011 yılından itibaren Ordu Ünye ‘de faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktadır. İşletmemiz kuruluşundan itibaren, Ünye ‘de her alanda kesin kalitesini sürekli yükselterek sektörde önemli bir marka haline gelmeyi amaçlamıştır. Pansiyon, tamamen bir aile şirketi olup, kurumumuzun hiçbir vakıfdernek ve cemaatlerle ilgisi yokturAtatürk ilkelerine bağlı çağdaş anlayışla yönetilmektedir. Konaklayanlarımızın rahat yaşam alanlarına uygun projelendirilmiş binası deprem yönetmeliğine uygun yapılmış hizmet binamızda 2,3,4, kişilik konforlu,geniş,lüx, aydınlık, havadar,mobilyalı ve ortepedik yatakları olan ihtiyacınıza uygun dizayn edilmiş odalarımız ; Kişiye özel kilitli dolap ve kişiye özel  odalarda kilitli kitaplıklar vardır.
YILDIZ Kız Öğrenci Yurdu Ordu Ünye deki Konumu.

YILDIZ – Ünye Pansiyonu ve Konumu

 YILDIZ PANSİYON Google Maps’te Göster.  <—–  TIKLA
  • ADRES: Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu, 3. Sok, No:4, ( Ordu / ÜNYE )

Ünye YILDIZ Pansiyon

Ünye‘de pansiyon denildiğinde Ünye de ki konaklama mekanları arasında apart tarzında hazırlanmış odaları, deneyimli ve temiz personeli, güvenli ve huzurlu bir ortamıyla Özel Yıldız Pansiyon hemen kendini belli etmektedir.  Binada odaların 1, 2, 3 ve 4 kişilik olmasından dolayı sizin isteklerinize göre oda tahsisi yapılabilmektedir. Pansiyon incelendiğinde yatak odaları, ekstra ortak kullanım alanları, yatak odalarındaki ders çalışma ortamları ve apart tarzındaki odalarıyla misafirler için ideal bir barınma yeri olan Ünye Özel Yıldız Pansiyon her dairede banyo ve 2 tuvalet bulunmaktadır. 24 saat çalışan güvenlik ekipmanları ve güvenlik kamera sistemiyle korunan binada, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı gerekli tedbirler alınmıştır. Müşterilerin ihtiyaçları düşünülerek verilen hizmetler şekillendirilip uygulamaya konmuştur. İşletmemizde her an internete ulaşmasını sağlayacak kablosuz ve sınırsız internet hizmeti olarak WiFi ağı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çamaşırhane, mini buzdolabı, genel temizlik, mutfak ve mutfak tüpü gibi hizmetlere konaklayanlar ücretsiz olarak ulaşmaktadır. 24 saat kesintisiz sıcak su, genç mobilya tarzı ile üretilmiş ve tam ortopedik yataklar, gardırop, TV, telefon ve çalışma masası tüm odalarda bulunmaktadır. Odalarda ve ortak kullanım alanlarında bulunan televizyonlar için uydu bağlantısı vardır. Özel Yıldız Ünye Pansiyon ile kampus arasında yakın mesafesiyle kolay ulaşım olanağı bulunmaktadır. Karadeniz manzaralı odalar, samimi ve sıcak ortamıyla insanların huzur bulacağı bir ortamı bu kuruluşta bulacaksınız. Ordu iline bağlı Ünye ilçesinde bulunan Yıldız Pansiyon, Ünye’nin huzurlu ve güzel yapısının pansiyonun içine kadar yansımasının en güzel örneğidir. Ünye konaklama mekanları arasında konuklara sunduğu imkanlar göz önüne alındığında Özel Yıldız Pansiyon hemen diğerlerinden ayrılmaktadır. Ordu Üniversitesine bağlı Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Ünye Meslek Yüksek okuluna rahat ulaşımı ve barınabilecek bir yer olan Yıldız Pansiyonu görmeden barınacak yer konusunda karar vermeyin.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.