Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Konumumuz

Daha Büyük Görüntüle Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, 2011 yılından itibaren Ordu Ünye ‘de faaliyet göstermeye başlamış bulunmantadır. Kız yurdumuz kuruluşundan itibaren, Ünye ‘de her alanda kesin kalitesini sürekli yükselterek sektörde önemli bir marka haline gelmeyi amaçlamıştır. Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, tamamen bir aile şirketi olup, kurumumuzun hiçbir vakıfdernek ve cemaatlerle ilgisi yokturAtatürk ilkelerine bağlı çağdaş anlayışla yönetilmektedir. Kız öğrencilerimizin rahat yaşam alanlarına uygun projelendirilmiş ünye kız öğrenci yurt binası deprem yönetmeliğine uygun yapılmış yurt binamızda 2,3,4, kişilik konforlu,geniş,lüx, aydınlık, havadar,mobilyalı ve ortepedik yatakları olan ihtiyacınıza uygun dizayn edilmiş odalarımız ; Kişiye özel kilitli dolap ve kişiye özel  odalarda kilitli kitaplıklar vardır.
YILDIZ Kız Öğrenci Yurdu Ordu Ünye deki Konumu.

YILDIZ – Ünye Kız Yurdumuz ve Konumu

 YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu’nu Google Maps’te Göster.  <—–  TIKLA
  • GSM: 0544 353 06 52 , 0542 675 67 27
  • BÜRO: 0452 324 82 26
  • ADRES: Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu, 3. Sok, No:4, ( Ordu / ÜNYE )
 

Ünye Kız Yurdu

Ünye kız yurdu denildiğinde Ünye de ki yurtlar arasında apart tarzında hazırlanmış odaları, deneyimli ve temiz personeli, güvenli ve huzurlu bir ortamıyla Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu hemen kendini belli etmektedir. Ordu Ünye’ye üniversite eğitimi almak için gelen kız öğrencilerinin barınabileceği en uygun şartları sağlayan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunu gezip görmeden barınacak yer konusunda karar vermeyin. Yurttaki odaların 1, 2, 3 ve 4 kişilik olmasından dolayı sizin isteklerinize göre oda tahsisi yapılabilmektedir. Ünye kız yurdumuz incelendiğinde yatak odaları, ekstra ortak kullanım alanları, yatak odalarındaki ders çalışma ortamları ve apart tarzındaki odalarıyla kız öğrenciler için ideal bir barınma yeri olan Ünye Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdundaki her dairede banyo ve 2 tuvalet bulunmaktadır. 24 saat çalışan güvenlik ekipmanları ve güvenlik kamera sistemiyle korunan yurtta, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı gerekli tedbirler alınmıştır. Kız öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek verilen hizmetler şekillendirilip uygulamaya konmuştur. Yurtta öğrencilerin her an internete ulaşmasını sağlayacak kablosuz ve sınırsız internet hizmeti olarak WiFi ağı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çamaşırhane, mini buzdolabı, genel temizlik, mutfak ve mutfak tüpü gibi hizmetlere öğrenciler ücretsiz olarak ulaşmaktadır. 24 saat kesintisiz sıcak su, genç mobilya tarzı ile üretilmiş ve tam ortopedik yataklar, gardırop, TV, telefon ve çalışma masası tüm odalarda bulunmaktadır. Odalarda ve ortak kullanım alanlarında bulunan televizyonlar için uydu bağlantısı vardır. Özel Yıldız Ünye Kız Öğrenci Yurdu ile kampus arasında yakın mesafesiyle kolay ulaşım olanağı bulunmaktadır. Karadeniz manzaralı odalar, samimi ve sıcak ortamıyla öğrencilerin huzur bulacağı bir ortamı bu yurtta bulacaksınız. Ordu iline bağlı Ünye ilçesinde bulunan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, Ünye’nin huzurlu ve güzel yapısının yurdun içine kadar yansımasının en güzel örneğidir. Ünye kız yurtları arasında öğrencilere sunduğu imkanlar göz önüne alındığında Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu hemen diğerlerinden ayrılmaktadır. Ordu Üniversitesine bağlı Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Ünye Meslek Yüksek okulunda öğrenim gören kız öğrencilerin gönül rahatlığıyla barınabileceği bir yer olan Yıldız Ünye Kız Yurdunu görmeden barınacak yer konusunda karar vermeyin.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com