Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi – yurtları

Ağu 12, 2012   //   Yazar: root   //   ümyo, ünye meslek yüksekokulu, ünyeiibf  //  Yorum Yapılmadı

Kurumsal

  TARİHÇE Eğitimli ve kariyerli kurucularımız, gençlerimizin önünü açmak adına  2011-2012 eğitim  yılına YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU ile devam etmiştir. KALİTE POLİTİKAMIZ Uluslararası standartları esas alarak,bu doğrultudaki öğrenci ve çalışan memnuniyeti odaklı sürekli çağdaş gelişimi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak. DEĞERLERİMİZ
  • Dürüstlük ve iyi ahlak
  • Markamızda liderlik
  • Ekip çalışması
  • Öğrenci ve çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik
KAMPÜSARAY KIZ ÖĞRENCİ YURDU
Ordu Ünye ‘de A+ kalite standartlarını ilk defa uygulayan kız yurdumuz, öğrencilere sunduğu muhteşem imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Kız öğrencilerimizin üniversite hayatı boyunca karşılaştığı en önemli sorun sıkıntılardan biri konaklamadır. Çünkü kız öğrencilerin başarılı bir üniversite okuma hayatı geçirmeleri için, en değerli sermayelerinden birisi olan vakitlerini çok verimli kullanmaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı üniversite öğrencilerinin zamanlarının çok büyük kısmını geçirdikleri konaklama ve barınma mekanları, onların ihtiyaçlarına tam anlamıyla ve hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilir olmalıdır. İşte tam da bu noktada; 2011-2012 yılında tam kapasite ile Ünyede faaliyete geçmiş olan Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, kalitesi, güvenligi ve yüksek standartları, öğrencilere hoşgörülü yaklaşan yönetimi ile başta Ünye İlçesi olmak üzere tüm ülke sathında ünye yurt kavramına çok daha farklı, çağdaş anlamlar kazandırmıştır.
Ünyede hiç bir vakıf veya okula bağlı olmayan yurdumuzda, siz değerli öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilecektir; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
Şehrimizdeki Üniversiteleri kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz.
YILDIZ Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, 2011-2012 öğrenim- öğretim döneminde Ordu Üniversitesi – ünye iktisadi ve idari bilimler fakültesi Kampüsüne 5 dk. yürüme mesafesinde Ordu Ünye Üniversitelerinde öğrenim gören kız öğrenciler için ( ünye meslek yüksekokulu ), özel kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Projelendirilirken kız öğrenci yurdu olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşama kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamayı amaçlayan Özel Yıldız Ünye Kız Öğrenci Yurdu, Ünye de ki kız öğrenci yurtları arasında en iyi ve en kaliteli yurt olmayı başarmıştır.
ÜNYE YILDIZ YURT İLETİŞİM BİLGİLERİ;
GSM(1): 0542 675 67 27 GSM(2): 0544 353 06 52 Ofis : 0452 324 82 26 Web: www.YildizYurt.com Adres: Gölevi Mh, Devlet Sahil Yolu 3. Sk, No:4. – ORDU / ÜNYE

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.