Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye İBB Fakültesi “Yıl Sonu Etkinlikleri”

Ağu 12, 2012   //   Yazar: root   //   ünye, ünyeiibf  //  Yorum Yapılmadı

Ünye İBB Fakültesi “Yıl Sonu Etkinlikleri” Başladı!

ÜNYE, 12 Mayıs 2011. Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İBBF) Öğrenci Temsilciliği tarafından 12 – 15 Mayıs 2011 tarihleri arasında “8. Geleneksel Yıl Sonu Etkinlikleri” düzenlenecektir. Etkinlik ile ilgili açıklanan program ise şöyle; 12 MAYIS 2011 ETKİNLİK PROGRAMI Tiyatro Gösterimi 13 MAYIS 2011 ETKİNLİK PROGRAMI Gündüz Etkinlikleri 14 MAYIS 2011 ETKİNLİK PROGRAMI Gündüz Etkinlikleri Sinema Gösterimi 15 MAYIS 2011 ETKİNLİK PROGRAMI Gündüz Etkinlikleri Konser DJ Programı GÜNDÜZ ETKİNLİKLERİ Sınıflararası futbol turnuvası Basketbol turnuvası Basket atış turnuvası Bilardo turnuvası Langırt turnuvası Halat çekme yarışı Geleneksel Yavuz Tanrıverdi bilek güreşi turnuvası Satranç turnuvası

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.