Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

FotoGaleri

Sizlere sunduğumuz yaşam alanları en yeni ve modern alt yapı olanakları çerçevesinde düzenlenmiştir. Pansiyonumuz her konaklayana ait anti-bakteriyel, ortopedik yataklar, dolap, komodin, çalışma masası ve ferah odaları ile hizmete hazırdır. Merkezi Santral sistemi, banyoları, 24 saat sıcak su, her odada internet, tv ve uydu yayınları, camaşır makinası, buzdolabı, ütü/ütü masası ile misafirimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hizmete hazır hale getirilmiştir.

1-2-3-4 kişilik farklı seçeneklerdeki odalarımızda verilen hizmet, alt yapı ve oda standartları, her konaklayan için eşit kalitededir.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.