Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

Tem 30, 2011   //   Yazar: root   //   Ünye  //  Yorum Yapılmadı
  • Ordu ili Ünye ilçesinde bulunan Yıldız Kız Öğrenci Pansiyonumuz 2011-2012 öğretim yılında hizmete açılmıştır. Ünye Anadolu Öğretmen Lisesinin altinda bulunan pansiyonumuz gerek şehir merkezine ulaşım kolaylıgı gerekse Üniversiteye çok yakın bir mesafededir. Misyonumuz hizmetin en iyisini vermeyi hedef seçmemizdir. Pansiyonumuzda kablosuz internet bağlantısı mevcut olup, 15 adet odası ile 1-2-3-4 kişilik oda seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Her dairenin kendine ait banyosu ve 2 Wc si bulunmaktadır. Ünye İlçesinin bu şirin ve modern Kız Öğrenci Pansiyonunu görmeden karar vermemenizi menfaatiniz için öneririz.
  • YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu ne bir ilktir nede tektir, ancak en mükemmelidir. Öğrencilerimizin rahat etmesi ve kendini evinde hissetmesi için bütün imkanlar kullanılmıştır.İşletmemizin en önemli prensibi öğrencilerin sağlığı, güvenliği ve ailelerin evlatlarını bize emanet ettiklerinde duydukları iç huzurudur. Öğrencilerimiz günlük olarak Kız Öğrenci Pansiyonumuzun kapanış saatine kadar imza föyü ile kontrol edilmekte. İzinsiz Kız Öğrenci Pansiyonumuzda bulunmayan öğrencilerin, ailelerine derhal telefon ile haber verilmektedir.
  • YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu Ordu Ünyede siz öğrencilere en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Geniş iç mekanı ve mermer geniş merdivenleri ile rahat bir ortam sizleri beklemektedir.
  • GÜVENLİK : YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu güvenliğiniz için 24 saat kameralı giriş kontrol ve artırılmış güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kız Öğrenci Pansiyonumuzda kalan öğrencilerimizin ailelerinin gözü arkada kalmayacaktır. Öğrencilerimizin giriş –çıkışları tüm gün boyunca kontrol altındadır. Geceleri giriş saatleri sınırlıdır.
  • SERVİS : Öğrencilerimiz için; yönetimin belirlediği saatlerde sabah kahvaltısı verilmektedir.
  • ÇAMAŞIRHANE : Çamaşırhanemiz ve ütü odamız,ihtiyaç duydukları her zaman öğrencilerimizin kullanımına açıktır.
  • TEMİZLİK : Apartımızın genel temizliği her gün temizlik görevlisi tarafından itinayla yapılmaktadır. Odalarımız ayda bir defa görevli tarafından mecburi temizlenmektedir. Hizmetlerimiz öğrenciler ve velilerden gelen istek – talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
  • WİRELESS İNTERNET: Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Access Point Destegiyle) Her yerde Özgürce… YAKIT + ISITMA : Merkezi kalorifer ısınma sistemimiz ile binamızın tüm kat ve odaları eşit sıcaklığa ulaşılmaktadır.
  İmkanlarımız : Öncelikle; Güler yüzlü, samimi personel eliyle sunulan bir hizmet. Güvenlik (24 saat dijital kameralarla kontrol edilmektedir.) Uydu TV Yayınları. Servis Sabah Kahvaltısı. Modern ve hijyenik mutfak, temiz bir yemekhane. Kesintisiz 24 saat sıcak su hizmeti. Merkezi ısıtma sistemi. Telefon Santrali. Çamaşırhane hizmeti. Günlük Gazete ve Dergi. Üniversiteye 5 Dakikalık yürüyüş mesafesinde; 1,2,3 ve 4 kişilik güvenli, aydınlık ve ferah odalar. Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Access Point Destegiyle) Her yerde Özgürce… Her odada çalışma masası, elbise dolapları ve komidinler Tüm odalarda sandıklı baza ve nevresim takımı Geziler ve diğer sosyal aktiviteler Yemyeşil bir çevre ve seçkin ve temiz bir semt Temiz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz şartları siz değerli öğrencilerimize sağlamak.
Gsm : 0542 675 67 27 Ofis : 0452 324 82 26 Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4, Ordu – ÜNYE Web : www.YildizYurt.com

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com