Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Tem 30, 2011   //   Yazar: root   //   Ünye  //  Yorum Yapılmadı
Ünye Meslek Yüksekokulu Yüksekokulumuz daha önce Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı iken 5467 sayılı Kanun uyarınca; Ordu Üniversitesine bağlanmıştır. Yüksekokulumuzda Bilgisayar Programcılığı Bölümü ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü adı altında iki bölüm kurulmuştur. 2007-2008 Öğretim yılında Ek Kontenjan ile, Bilgisayar Programcılığı bölümü içinde yer alan Bilgisayar Bilgisayar Programcılığı Programına 42, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları içinde yer alan Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programına da 45 öğrenci alınarak eğitim öğretime başlanmıştır.2009/2010 Bahar Yarıyılı itibari ile 457 öğrenci Eğitim- Öğretimini sürdürmektedir. Yüksekokulumuz, Ünye şehir Merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta olup, Çakırtepe mevkiindedir. Yaklaşık 8100 m2 bir alan içerisinde içinde 4 katlı 5000 m2 kapalı alanı bulunan bina içinde öğrenim yapılmaktadır. Bununla birlikte her türlü spor aktivitelerine haiz spor salonumuz bulunmaktadır. Kapalı alan içerisinde Dersilkler, 50 bilgisayar kapasiteli Bilgisayar Salonu, Yemekhane ve Kantin bulunmaktadır. İlk etapta 2 program ile eğitim öğretime başlayan Yüksekokulumuzda,2009-2010 eğitim öğretim yılında Yönetim ve Organizasyon bölümü açılmış olup, ek kontenjanla İnsan Kaynakları Programına öğrenci alınmıştır. Ayrıca yeni bölüm ve program açmak için Yükseköğretim Kurumu nezdinde çalışmalar devam etmektedir. ünye

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.