Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Eviniz gibi kız yurdu

Ağu 1, 2013   //   Yazar: root   //   Ünye, ünye meslek yüksekokulu, ünyeiibf  //  Yorum Yapılmadı
Ünye kız yurdu Ordu Üniversitesi’ne bağlı Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesine hizmet veren kız pansiyonları arasında en çok tercih edilen ve en seçkin yurtlardan biri de Yıldız pansiyondur. İİBF’ye yürüme mesafesinde olan bu kız yurdu aynı zamanda sahil şeridine de yer almaktadır. Bu yüzden manzaralı odaları da oldukça dikkat çekmektedir. Konaklayanlar için otel kalitesinde hizmet veren bu kız yurdu sayesinde ebeveynler de çocuklarını iç rahatlığıyla bu yurda yerleştirmektedirler. Yurdumuzun iki kişilik, üç kişilik ve tek kişilik odaları mevcuttur. Fakat bütün odalara eşit şekilde hizmet verilmektedir. Farklı seçenekte odaların bulunması ise konaklayanlara ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır. Böylece her bütçeden insanın yaşayabileceği ayrımcılığın bulunmadığı bir yurt olmaktadır. Yüksek güvenlik hizmetleriylede müşterilerimizin daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları sağlanmaktadır. Ünye kız pansiyonları arasında en güvenli yurtlardan birini oluşturmaktadır. Böylece ebeveynler de güvenle çocuklarını bu yurda yerleştirmektedir. Yurtta sadece barınma hizmeti verilmemektedir. Aynı zamanda yemekhane, mutfak, bahçe gibi mekânlar da bulunmaktadır. Böylece eğitim hizmetine destek çıkılırken sosyal yaşam ve yeme-içme gibi hizmetler de karşılanmaya çalışılmıştır.  Şuan bulunmakta olduğunuz sayfadan daha fazla ayrıntıya ulaşmak mümkün olmaktadır.
Ünye kız yurdu

Ünye kız Pansiyonu

Duyuru : 2013 – 2014 yurt kayıtlarımız başlamış bulunup erken kayıt fırsatlarmızdan ötürü yurt doluluk oranımız %60 lara ulaşmış bulunmaktadır. Sizlerde imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız, sayfamızdaki iletişim menüsündeki iletişim adreslerimizden bizlerle irtibat kurup yerinizi erkenden ayırtabilirsiniz.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.