Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Eviniz gibi kız yurdu

Ağu 1, 2013   //   Yazar: root   //   Kız Öğrenci, Ünye, ünye meslek yüksekokulu, ünyeiibf  //  Yorum Yapılmadı
Ünye kız yurdu Ordu Üniversitesi’ne bağlı Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesine hizmet veren kız öğrenci yurtları arasında en çok tercih edilen ve en seçkin yurtlardan biri de Yıldız yurttur. İİBF’ye yürüme mesafesinde olan bu kız yurdu aynı zamanda sahil şeridine de yer almaktadır. Bu yüzden manzaralı odaları da oldukça dikkat çekmektedir. Kız öğrenciler için otel kalitesinde hizmet veren bu kız yurdu sayesinde ebeveynler de çocuklarını iç rahatlığıyla bu yurda yerleştirmektedirler. Yurdumuzun iki kişilik, üç kişilik ve tek kişilik odaları mevcuttur. Fakat bütün odalara eşit şekilde hizmet verilmektedir. Farklı seçenekte odaların bulunması ise öğrencilere ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır. Böylece her bütçeden öğrencinin yaşayabileceği ayrımcılığın bulunmadığı bir yurt olmaktadır. Yüksek güvenlik hizmetleriylede öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları sağlanmaktadır. Ünye kız öğrenci yurtları arasında en güvenli yurtlardan birini oluşturmaktadır. Böylece ebeveynler de güvenle çocuklarını bu yurda yerleştirmektedir. Yurtta sadece barınma hizmeti verilmemektedir. Aynı zamanda yemekhane, mutfak, bahçe gibi mekânlar da bulunmaktadır. Böylece eğitim hizmetine destek çıkılırken sosyal yaşam ve yeme-içme gibi hizmetler de karşılanmaya çalışılmıştır.  Şuan bulunmakta olduğunuz sayfadan daha fazla ayrıntıya ulaşmak mümkün olmaktadır.
Ünye kız yurdu

Ünye kız öğrenci yurdu

Duyuru : 2013 – 2014 yurt kayıtlarımız başlamış bulunup erken kayıt fırsatlarmızdan ötürü yurt doluluk oranımız %60 lara ulaşmış bulunmaktadır. Sizlerde imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız, sayfamızdaki iletişim menüsündeki iletişim adreslerimizden bizlerle irtibat kurup yerinizi erkenden ayırtabilirsiniz.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com