Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

İmkanlarımız

 • İmkanlarımız: Öncelikle; Güler yüzlü, samimi personel eliyle sunulan bir hizmet. Güvenlik (Binamız 24 saat dijital kameralarla kontrol edilmektedir.) Her kat girişinde çelik kapı Her odada Televizyon Her odada Mini Buzdolapları Her odada Uydu TV yayınları. Her konaklayana Ders çalışma Masası Her konaklayana Deri çalışma sandalyeleri Her konaklayana lüks, ortopedik sandıklı baza Tüm Odalarda antibakteriyel halılar, elbise dolapları, komidinler.. Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Her Katta Access Point Destegiyle) – Sınırsız ve Yüksek Hız Modern ve hijyenik mutfak, temiz bir yemekhane. ( Ücretsiz Tüp-Gaz/Aygaz,İpragaz ) Kesintisiz 24 saat sıcak su hizmeti. ( Elektrikli Şofben ve Güneş Enerjisi ) Merkezi ısıtma sistemi. (Merkezi Kat Kaloriferi) Telefon Santrali. ( Her kata özel telefon bağlantısı ) Binamızdaki tüm ortak alanlar; banyo, tuvalet, salon ve koridorlar vs.. personellerimiz tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Çamaşırhane hizmeti. ( Çamaşır Makinaları, Çamaşır Kurutma Makinası ) Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon Zeminler ahşap parke Günlük Gazete ve Dergi Geziler ve diğer sosyal aktiviteler Hizmet binamız deprem yönetmeligine uygundur Sığınak Üniversiteye 4 Dakikalık yürüyüş mesafesinde; 1,2,3 ve 4 kişilik güvenli, aydınlık ve ferah odalar. Yemyeşil bir çevre ve seçkin ve temiz bir semt Temiz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz imkanları siz değerli misafirlerimize sağlamak.
  • Ordu ili Ünye ilçesinde bulunan Yıldız Kız Pansiyonumuz 2011 öğretim yılında hizmete açılmıştır. Ünye Anadolu Öğretmen Lisesinin altında  bulunan pansiyonumuz gerek şehir merkezine ulaşım kolaylığı gerekse Üniversiteye çok yakın bir mesafededir. Misyonumuz hizmetin en iyisini vermeyi hedef seçmemizdir. Pansiyonumuzda kablosuz internet bağlantısı mevcut olup, 15 adet odası ile 1-2-3-4 kişilik oda seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Her dairenin kendine ait banyosu ve 2 Wc si bulunmaktadır. Ünye İlçesinin bu şirin ve modern pansiyonumuzu görmeden karar vermemenizi menfaatiniz için öneririz.
  • YILDIZ Pansiyonu ne bir ilktir nede tektir, ancak en mükemmelidir. İnsanımızın rahat etmesi ve kendini evinde hissetmesi için bütün imkanlar kullanılmıştır.İşletmemizin en önemli prensibi insanların sağlığı, güvenliği ve ailelerin evlatlarını bize emanet ettiklerinde duydukları iç huzurudur. Müşterilerimiz günlük olarak pansiyonumuzun kapanış saatine kadar imza föyü ile kontrol edilmekte. İzinsiz pansiyonumuzda bulunmayan gençlerin, ailelerine derhal telefon ile haber verilmektedir.
  • YILDIZ  Pansiyonu Ordu Ünyede siz takipçilerimize en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Geniş iç mekanı ve mermer geniş merdivenleri ile rahat bir ortam sizleri beklemektedir.
  • GÜVENLİK : YILDIZ PANSİYON güvenliğiniz için 24 saat kameralı giriş kontrol ve artırılmış güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kullanıcılar pansiyonumuzda kalan misafir ailelerinin gözü arkada kalmayacaktır. Konaklayanların giriş –çıkışları tüm gün boyunca kontrol altındadır. Geceleri giriş saatleri sınırlıdır.
  • ÇAMAŞIRHANE : Çamaşırhanemiz ve ütü odamız,ihtiyaç duydukları her zaman yaşayanların kullanımına açıktır.
  • TEMİZLİK : Apartımızın genel temizliği her gün temizlik görevlisi tarafından itinayla yapılmaktadır. Odalarımız ayda bir defa görevli tarafından mecburi temizlenmektedir. Hizmetlerimiz misafiler ve velilerden gelen istek – talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
  • WİRELESS İNTERNET: Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Access Point Destegiyle) Her yerde Özgürce… YAKIT + ISITMA : Merkezi kalorifer ısınma sistemimiz ile binamızın tüm kat ve odaları eşit sıcaklığa ulaşılmaktadır.
  “Her dairede konaklayanların kendisine ait çalışma masası, deri sandalyesi, gar dolabı, komidin, mini buzdolabı ve ortopedik yatağı bulunmaktadır.” Çağdaş eğitim ve yönetim anlayışıyla insanlara bütünleşmeyi esas alan Yıldız Kız Pansiyonu; insalara özverili hizmet verebilmenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir müessesedir. Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde hizmetlerimizi kullananlara rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktayız..
Gsm : 0542 675 67 27 Ofis : 0452 324 82 26 Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4,  Ordu –  ÜNYE Web : www.YildizYurt.com
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.