Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

İmkanlarımız

   • İmkanlarımız: Öncelikle; Güler yüzlü, samimi personel eliyle sunulan bir hizmet. Güvenlik (Yurdumuz 24 saat dijital kameralarla kontrol edilmektedir.) Her kat girişinde çelik kapı Her odada Televizyon Her odada Mini Buzdolapları Her odada Uydu TV yayınları. Her öğrenciye Ders çalışma Masası Her öğrenciye Deri çalışma sandalyeleri Her öğrenciye lüks, ortopedik sandıklı baza Tüm Odalarda antibakteriyel halılar, elbise dolapları, komidinler.. Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Her Katta Access Point Destegiyle) – Sınırsız ve Yüksek Hız Modern ve hijyenik mutfak, temiz bir yemekhane. ( Ücretsiz Tüp-Gaz/Aygaz,İpragaz ) Kesintisiz 24 saat sıcak su hizmeti. ( Elektrikli Şofben ve Güneş Enerjisi ) Merkezi ısıtma sistemi. (Merkezi Kat Kaloriferi) Telefon Santrali. ( Her kata özel telefon bağlantısı ) Yurdumuzdaki tüm ortak alanlar; banyo, tuvalet, salon ve koridorlar vs.. personellerimiz tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Çamaşırhane hizmeti. ( Çamaşır Makinaları, Çamaşır Kurutma Makinası ) Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon Zeminler ahşap parke Günlük Gazete ve Dergi Geziler ve diğer sosyal aktiviteler Yurt binamız deprem yönetmeligine uygundur Sığınak Üniversiteye 4 Dakikalık yürüyüş mesafesinde; 1,2,3 ve 4 kişilik güvenli, aydınlık ve ferah odalar. Yemyeşil bir çevre ve seçkin ve temiz bir semt Temiz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz imkanları siz değerli öğrencilerimize sağlamak.
  • Ordu ili Ünye ilçesinde bulunan Yıldız Kız Öğrenci Pansiyonumuz 2011-2012 öğretim yılında hizmete açılmıştır. Ünye Anadolu Öğretmen Lisesinin altinda  bulunan pansiyonumuz gerek şehir merkezine ulaşım kolaylıgı gerekse Üniversiteye çok yakın bir mesafededir. Misyonumuz hizmetin en iyisini vermeyi hedef seçmemizdir. Pansiyonumuzda kablosuz internet bağlantısı mevcut olup, 15 adet odası ile 1-2-3-4 kişilik oda seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Her dairenin kendine ait banyosu ve 2 Wc si bulunmaktadır. Ünye İlçesinin bu şirin ve modern Kız Öğrenci Pansiyonunu görmeden karar vermemenizi menfaatiniz için öneririz.
  • YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu ne bir ilktir nede tektir, ancak en mükemmelidir. Öğrencilerimizin rahat etmesi ve kendini evinde hissetmesi için bütün imkanlar kullanılmıştır.İşletmemizin en önemli prensibi öğrencilerin sağlığı, güvenliği ve ailelerin evlatlarını bize emanet ettiklerinde duydukları iç huzurudur. Öğrencilerimiz günlük olarak Kız Öğrenci Pansiyonumuzun kapanış saatine kadar imza föyü ile kontrol edilmekte. İzinsiz Kız Öğrenci Pansiyonumuzda bulunmayan öğrencilerin, ailelerine derhal telefon ile haber verilmektedir.
  • YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu Ordu Ünyede siz öğrencilere en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Geniş iç mekanı ve mermer geniş merdivenleri ile rahat bir ortam sizleri beklemektedir.
  • GÜVENLİK : YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu güvenliğiniz için 24 saat kameralı giriş kontrol ve artırılmış güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kız Öğrenci Pansiyonumuzda kalan öğrencilerimizin ailelerinin gözü arkada kalmayacaktır. Öğrencilerimizin giriş –çıkışları tüm gün boyunca kontrol altındadır. Geceleri giriş saatleri sınırlıdır.
  • ÇAMAŞIRHANE : Çamaşırhanemiz ve ütü odamız,ihtiyaç duydukları her zaman öğrencilerimizin kullanımına açıktır.
  • TEMİZLİK : Apartımızın genel temizliği her gün temizlik görevlisi tarafından itinayla yapılmaktadır. Odalarımız ayda bir defa görevli tarafından mecburi temizlenmektedir. Hizmetlerimiz öğrenciler ve velilerden gelen istek – talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
  • WİRELESS İNTERNET: Kablosuz İnternet Ağı Wireless & Wi-Fi (Access Point Destegiyle) Her yerde Özgürce… YAKIT + ISITMA : Merkezi kalorifer ısınma sistemimiz ile binamızın tüm kat ve odaları eşit sıcaklığa ulaşılmaktadır.
  “Her dairede öğrencilerimizin kendisine ait çalışma masası, deri sandalyesi, gar dolabı, komidin, mini buzdolabı ve ortopedik yatağı bulunmaktadır.” Çağdaş eğitim ve yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yıldız Kız Öğrenci Yurdu; insalara özverili hizmet verebilmenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir müessesedir. Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde kız öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktayız..
Gsm : 0542 675 67 27 Ofis : 0452 324 82 26 Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4,  Ordu –  ÜNYE Web : www.YildizYurt.com
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com