Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

İletişim

İLETİSİM BİLGİLERİMİZ:
 
Gsm: 0544 353 06 52
Ofis : 0452 324 82 26
Gsm2: 0542 675 67 27
Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4,  ÜNYE – ORDU
Web : www.YildizYurt.com
Mail: [email protected]
 

YILDIZ PANSİYON

Ünye Pansiyon, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile binamızda kalan konaklayanlarımıza hizmeti kutsal bir görev olarak algılayan anlayışla hareket etmektedir. Apart tarzında 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalardan oluşan binamız toplam 38 yatak kapasitelidir. Kışın sıcak olmasını sağlayan merkezi ısıtma sistemine personelin güler yüzlü, samimi ve sıcak yaklaşımları eklenerek misafir olarak kabul edilen müşterilerin her zaman sıcacık ortamda bulunmaları sağlanmaktadır.

Ünye Yıldız Pansiyon konforlu odalarına ek olarak kablosuz internet (wifi), tv, uydu yayınları, telefon, 24 saat sıcak su, gardrop, komidin ve çalışma masası, çamaşırhane, temizlik hizmetleri, mutfak vb. hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ortak kullanım alanlarının ferah ve kullanışlı olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Ünye Özel Yıldız Pansiyonu Karadeniz sahil şeridinde yer almaktadır. Eşsiz deniz manzarasına odalarının mükemmel konforu, deneyimli ve samimi personelin ilgisi eklendiğinde odalarında kalanlar için en güzel ortam oluşmaktadır. Binamızda kalan insanlara her zaman misafir yaklaşımı sergilenmektedir. İşletmemizde barınan müşteriler bir emanet kabul edilerek üzerlerine titrenir ve hemen her sorunlarıyla ilgilenmeye çalışılmaktadır. Ordu ilinin Ünye ilçesinde faaliyet gösteren bizler Ünye’de bulunan Ordu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Ünye Meslek Yüksek okullarınada yakındır. Pansiyonumuz özel bir işletme olmasından dolayı güvenlik konusuna ekstra özen gösterilmektedir. Binamız güvenlik kameraları ve özel güvenlik önemleri dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmaktadır. Çalışanlarımız yılların verdiği tecrübe ile bizimle barınan misafirlere yaklaşmaktadırlar. Ev ortamı rahatlığını, ev sıcaklığını ve daha da fazlasını sunan hizmetlerimizin olanaklarını görmeden kalacak yer konusunda karar vermeyin.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.