Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

İletişim

İLETİSİM BİLGİLERİMİZ:
 
Gsm: 0542 675 67 27
Gsm2: 0544 353 06 52 Ofis : 0452 324 82 26 Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4,  ÜNYE – ORDU
Web : www.YildizYurt.com
Mail: rutubet@yahoo.com
 

Ünye’de Kız Yurdu

Ünye yıldız kız öğrenci yurdu, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile yurtta kalan öğrencilere hizmeti kutsal bir görev olarak algılayan anlayışla hareket etmektedir. Apart tarzında 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalardan oluşan yurt binası toplam 38 yatak kapasitelidir. Kışın sıcak olmasını sağlayan merkezi ısıtma sistemine personelin güler yüzlü, samimi ve sıcak yaklaşımları eklenerek misafir olarak kabul edilen öğrencilerin her zaman sıcacık ortamda bulunmaları sağlanmaktadır.

Ünye yıldız kız öğrenci yurdu olan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunun konforlu odalarına ek olarak kablosuz internet (wifi), tv, uydu yayınları, telefon, 24 saat sıcak su, gardrop, komidin ve çalışma masası, çamaşırhane, temizlik hizmetleri, mutfak vb. hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ortak kullanım alanlarının ferah ve kullanışlı olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu Karadeniz sahil şeridinde yer almaktadır. Eşsiz deniz manzarasına odalarının mükemmel konforu, deneyimli ve samimi personelin ilgisi eklendiğinde yurtta kalanlar için en güzel ortam oluşmaktadır. Yurtta kalan kız öğrencilerimize her zaman misafir yaklaşımı sergilenmektedir. Yurtta barınan kız öğrenciler bir emanet kabul edilerek üzerlerine titrenir ve hemen her sorunlarıyla ilgilenmeye çalışılmaktadır. Ordu ilinin Ünye ilçesinde faaliyet gösteren Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunda Ünye’de bulunan Ordu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Ünye Meslek Yüksek okulunda eğitim görecek veya eğitimine başlayan kız öğrenciler kabul edilmektedir. Kız öğrencilere özel bir yurt olmasından dolayı güvenlik konusuna ekstra özen gösterilmektedir. Yurt binası güvenlik kameraları ve özel güvenlik önemleri dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmaktadır. Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu çalışanları alanlarında çok başarılıdır. Yılların verdiği tecrübe ile yurtta barınan misafirlere yaklaşmaktadırlar. Ev ortamı rahatlığını, ev sıcaklığını ve daha da fazlasını sunan ünye kız öğrenci yurdunun olanaklarını görmeden kalacak yer konusunda karar vermeyin.

Ünye yıldız kız öğrenci yurdu olarak öğrencilere misafirmiş gibi yaklaşılır ve yurtta kaldıkları süre içerisinde aynı şekilde davranılmaya devam edilir. Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunun müthiş imkanlarından faydalanmak için yukarıdaki iletişim adreslerimizden bizi aramanız yeterlidir.

ünye kız öğrenci yurdu

Ünye Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com