Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Odalarımız

Öğrencilerimize rahat bir çalışma ve barınma ortamı sağlamak için tüm imkan ve olanaklarımızı kullanmaktayız. Odalarımız 1-2 ve 3 kişilik farklı seçeneklerdeki odalarımızda verilen hizmet, alt yapı ve oda standartları, her öğrenci için eşit kalitededir. 

Değerli Veliler Eğer beklentileriniz Ordu Ünye’de ikinci bir ev özlemi ise, kızlarınıza en az sizler kadar titizlenecek ve kendi çocuklarından ayırmaksızın ilgilenecek kişilere emanet etmekse ve varolan ailemizin bir üyesi olmaksa; Öğrenci Yurdumuzu görmeden ve bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com