Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Odalarımız

Konaklayanlarımıza rahat bir çalışma ve barınma ortamı sağlamak için tüm imkan ve olanaklarımızı kullanmaktayız. Odalarımız 1-2 ve 3 kişilik farklı seçeneklerdeki odalarımızda verilen hizmet, alt yapı ve oda standartları, her misafir için eşit kalitededir.  Binamız hakkında daha fazla bilgi alabilmeniz için yönetim ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın.

Değerli Veliler Eğer beklentileriniz Ordu Ünye’de ikinci bir ev özlemi ise, kızlarınıza en az sizler kadar titizlenecek ve kendi çocuklarından ayırmaksızın ilgilenecek kişilere emanet etmekse ve var olan ailemizin bir üyesi olmaksa; apartımızı görmeden ve bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

 

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.