Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Online KAYIT

24 saat içinde cevaplayacağiz!…

 

Ünye Kız Öğrenci Yurdu

#Yıldız – Ünye Kız Yurdu Ünye kız öğrenci yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik yatak odaları, ekstra ortak kullanım alanları, yatak odalarındaki ders çalışma ortamları ve kullanışlı yapısıyla kız öğrenciler için ideal bir barınma yeridir. Ünye Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu apart tarzındaki her dairesinde banyo ve 2 tuvaleti standart olarak sunmakta olup 24 saat kesintisiz sıcak su olanağı sunmaktadır. Yurttaki odalarda yer döşemeleri laminant parke üzerinde anti bakteriyel dekoratif halılar ile kaplıdır. Kız öğrencilerin hoşuna gidecek genç mobilya tarzı ile üretilmiş yataklarla donatılan odalarda elbise dolabı TV, telefon ve çalışma masası da bulunmaktadır. Ünye kız yurdu, öğrencilerin her an internete ulaşmasını sağlayacak kablosuz ve sınırsız internet hizmeti olarak WiFi ağı ile donatılmıştır. Ücretsiz olarak sunulan internet hizmetine yine ücretsiz olarak sunulan çamaşırhane, mini buzdolabı, genel temizlik, mutfak gibi ekstralar hizmete dâhildir. Kız öğrencilere özel olarak barınma olanağı sunulan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunda gerekli tüm güvenlik tedbirleri alınmıştır. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik önemleri ve güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır. Yurtta kalan öğrencilerin rahat çalışma ortamı bulabilmeleri için gerekli tüm koşullar yerine getirilirken kütüphane imkânı da öğrencilere sunulmaktadır. Ordu ili Ünye ilçesinde faaliyet gösteren Özel Yıldız Ünye Kız Öğrenci Yurdu, kolay ulaşım olanağının bulunması, Karadeniz manzaralı odaları, ortopedik yatakları, uydu yayınları ve huzurlu ortamıyla öğrencilerin hizmetindedir. Kız öğrencilerin hassasiyetleri ve beklentileri hesaplanarak oluşturulan yurt binasında yangın gibi olumsuzluklara karşı tedbirler de alınmıştır. Ordu iline bağlı Ünye ilçesinde bulunan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu, Ünye’nin huzurlu ve güzel yapısının yurdun içine kadar yansımasını sağlamıştır. Ordu Üniversitesine bağlı Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Ünye Meslek Yüksek okulun’da öğrenim gören kız öğrencilerin gönül rahatlığıyla barınabileceği bir yer olan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunu görmeden barınacak yer konusunda karar vermeyin. Ünye kız yurdu olarak faaliyette bulunan Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdunu, öğrenim görmek için Ünye’ye okumaya gelen kızınızın kalacak yer sorununu gidermek için hemen tercih edebilirsiniz. Ünye’de rahat ve huzurlu bir ortam kızlarınızı bekliyor olacaktır.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com