Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Online KAYIT

24 saat içinde cevaplayacağiz!…
 

 

Ünye Yıldız Pansiyon

  1, 2, 3 ve 4 kişilik yatak odaları, ekstra ortak kullanım alanları, yatak odalarındaki ders çalışma ortamları ve kullanışlı yapısıyla misafirlerine için ideal bir barınma yeridir. Ünye Özel Yıldız Pansiyonu apart tarzındaki her dairesinde banyo ve 2 tuvaleti standart olarak sunmakta olup 24 saat kesintisiz sıcak su olanağı sunmaktadır. Pansiyondaki odalarda yer döşemeleri laminant parke üzerinde anti bakteriyel dekoratif halılar ile kaplıdır. Konaklayanların hoşuna gidecek genç mobilya tarzı ile üretilmiş yataklarla donatılan odalarda elbise dolabı TV, telefon ve çalışma masası da bulunmaktadır. Misafirlerimizin her an internete ulaşmasını sağlayacak kablosuz ve sınırsız internet hizmeti olarak WiFi ağı ile donatılmıştır. Ücretsiz olarak sunulan internet hizmetine yine ücretsiz olarak sunulan çamaşırhane, mini buzdolabı, genel temizlik, mutfak gibi ekstralar hizmete dâhildir. İnsanlara özel olarak barınma olanağı sunulan Özel Yıldız pansiyonunda gerekli tüm güvenlik tedbirleri alınmıştır. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik önemleri ve güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır. Binamızda kalan halkımıza rahat çalışma ortamı bulabilmeleri için gerekli tüm koşullar yerine getirilirken kütüphane imkânı da insanlara sunulmaktadır. Ordu ili Ünye ilçesinde faaliyet gösteren Özel Yıldız Pansiyonu kolay ulaşım olanağının bulunması, Karadeniz manzaralı odaları, ortopedik yatakları, uydu yayınları ve huzurlu ortamıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Misafirlerimizin hassasiyetleri ve beklentileri hesaplanarak oluşturulan hizmet binasında yangın gibi olumsuzluklara karşı tedbirler de alınmıştır. Ordu iline bağlı Ünye ilçesinde bulunan Yıldız Pansiyon Ünye’nin huzurlu ve güzel yapısının yurdun içine kadar yansımasını sağlamıştır. Ordu Üniversitesine bağlı Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Ünye Meslek Yüksek okulun yakın olan pansiyonumuzda gönül rahatlığıyla barınabileceği bir yer olan Yıldız Pansiyonu görmeden barınacak yer konusunda karar vermeyin. Ünye kız yurdu olarak faaliyette bulunan apart pansiyonumuz, öğrenim görmek için Ünye’ye okumaya gelen kızınızın kalacak yer sorununu gidermek içinde hemen tercih edebilirsiniz. Ünye’de rahat ve huzurlu bir ortam sizleri bekliyor olacaktır.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.