Yıldız Pansiyon Apart Ünye'deki YENİ binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; misafirlerine daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Netten Yerinizi Ayırın

Pansiyonumuza şimdiden 2017-2018 yılı için erken yer rezervasyonu (Online Ön Kayıt) ve kayıt için görüşmeler Ünye’de başladı. Sitemizdeki erken rezervasyon butonu ile istediğiniz oda tipi ve avantajları değerlendirebilir erken kayıt avantajlarımızdan faydalana bilirsiniz. Çünkü mevcut kontenjanımız sadece 27 kişidir. Bu nedenle sınırlı sayıdaki kalmış boş odalarımızdan faydalanabilmeniz için erken rezervasyon seçeneklerimizi mutlaka değerlendirmezi tavsiye ediyoruz.   ünye yurtlar   Binamız, konaklayanlarımıza rahatı ve konforu için özenle döşenmiş ferah odalarının yanında, hizmetlerimiz ile de diğer pansiyonlardan kendisini bir adım öne taşımaktadır.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye Pansiyonları içinde Yıldız Apart Kız Pansiyonu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon Ordu ilinin Ünye ilçesinde halkımıza hizmet vermektedir.