Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Netten Yerinizi Ayırın

Kız Öğrenci Pansiyonumuza şimdiden 2012-2013 eğitim öğretim yılı için erken yer rezervasyonu (Online Ön Kayıt) ve kayıt için görüşmeler Ünye’de başladı. Sitemizdeki erken rezervasyon butonu ile istediğiniz oda tipi ve avantajları değerlendirebilir erken kayıt avantajlarımızdan faydalana bilirsiniz. Çünkü mevcut kontenjanımız sadece 40 kişidir. ünye yurtlar Yurdumuz, öğrencilerimizin rahatı ve konforu için özenle döşenmiş ferah odalarının yanında, hizmetlerimiz ile de diğer yurtlardan kendisini bir adım öne taşımaktadır.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com