Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu

Ağu 13, 2011   //   Yazar: root   //   Kız Öğrenci  //  Yorum Yapılmadı
[fbphotos id=254756661220341] Ünye deki Kız Öğrenci Yurdumuz; geleceğe doğru emin adımlar atmak isteyen öğrencilerimize temiz, sağlıklı, huzurlu ve güven dolu bir ortamda barınma, beslenme, ders çalışma ortamı yaratmak, toplu yaşam koşullarına uyumlarında gerekli desteği sağlamak ve başarılı olmalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Yurdumuz bir aile kuruluşu olup; siz öğrencilerimizinde bu aile içerisinde çok değerli bir yere sahip olacağınızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla..

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com