Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Ünye Erkek Öğrenci Yurtları

Ağu 17, 2011   //   Yazar: root   //   Erkek Öğrenci  //  Yorum Yapılmadı
Ordu Ünye deki Kız ve Erkek Yurdumuz hiç bir sekilde vakif, kurum, kurulus, dernek, cemiyet ve cemaata bagli degildir. Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte ve çalisan, master veya staj yapan ögrencilere de yurdumuzda konaklama imkani sunulmaktadir. Ünye Özel Erkek Ögrenci Yurdunu, Ulu Önder ATATÜRK’ ün “Hayatta en hakiki mürsit bilimdir.” ve “amacimiz iyi insan, iyi yurttas yetistirmektir.” özdeyisleri paralelinde çagdas, laik ve bilimsel düsünceli gençlerin egitimine katki amaciyla kurulmustur.

Ünye Özel Apart Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları: iletisim:
Gsm: 0542 675 67 27
Gsm20544 353 06 52 Ofis : 0452 324 82 26 Adres : Gölevi Mah, Devlet Sahil Yolu 3. Sok, No:4,  ÜNYE – ORDU
Web : www.YildizYurt.com

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.

ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com