Ünye'deki YENİ yurt binamız birinci sınıf mobilya ve dekorasyonla; Ordu üniversitesi 'Ünye İktisadi İdari Bilimler Fakültesi' öğrencilerine özel Yıldız Kız Öğrenci Yurdu daha konforlu ve kaliteli hizmet vermek için 5 yıldızlı otel kalitesinden apart yurt kalitesine modernize edilmiş olup, ünye'de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Hakkımızda

Kalite Politikamız YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU OLARAK; • Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz  doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek, • Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek, • Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek, • Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek, • Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak, • Kaynakları optimum kullanmak, • Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak, • Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak, • Bu günkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite politikalarımızdır. Neden YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu? Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Pansiyon, Kira, devlet yurdu ve tabiki YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu. Amacımız Ordu Ünye de Kız öğrenci yurdu denince akla gelen ilk isim YILDIZ Kız Öğrenci Pansiyonu olmasıdır. Diğer seçeneklerde eksik ne varsa YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ PANSİYON’da fazlası ile mevcuttur. YILDIZ KIZ ÖĞRENCİ PANSİYONU, eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir. Bu nedenlerden ötürü Ordu ÜNYE ‘ de  yurt sektöründe ilk sırı hedeflemekteyiz.
ünye yurtları

Ünye'deki Ünye yurtlar içinde Yıldız Kız Öğrenci Yurdu'muzda tüm odalarda Mini Buzdolabı, Yüksek Hızlı Kablossuz internet ( WiFi ), Televizyon - Uydu Tv kanalları ve yayınları mevcuttur.


Ünye Kız Öğrenci Yurdu

Review www.yildizyurt.com on alexa.com